Motoryzacja i transport

Tysiące zadowolonych Klientów marki Skoda – Grupa Dealerska Auto-Wimar

Poczucie bezpieczeństwa, pewność i oparcie na doświadczeniu – to najważniejsze aspekty przy zakupie nowego auta. Dealer Skoda Warszawa Auto-Wimar to wybór, który gwarantuje Ci przejście tego procesu w najbardziej komfortowy dla Ciebie sposób. Od jazdy próbnej wybranym modelem Skoda, po dobór najlepszego modelu. Uwzględniamy Twoje preferencje, a do każdego marzenia o zakupie auta marki Skoda podchodzimy indywidualnie.

Masz firmę? Auto-Wimar spełni nawet Twoje najwyższe oczekiwania w realizacji sprzedaży flotowej. Odpowiedni dobór aut i szybka realizacja formalności to praca naszych ekspertów biznesowych. Możesz zaufać naszemu ponad trzydziestoletniemu doświadczeniu, bo Auto-Wimar to profesjonaliści.

Klienci Auto-Wimar otrzymują kompleksową usługę nie tylko przy zakupie auta. Zawsze możesz skorzystać z naszych Serwisów Skoda, które dzięki aż czterem oddziałom, zawsze masz blisko! Na wizytę możesz dogodnie umówić się online, nie tracąc czasu i nie stojąc w kolejkach.

A w razie niespodziewanej sytuacji losowej – wypadek czy stłuczka – możesz na nas liczyć! Dział Likwidacji Szkód Auto-Wimar zajmie się Twoją sprawą, dopilnuje wszelkich formalności i otoczy Cię opieką i profesjonalną obsługą najwyższej jakości. Nie zostawiamy naszych Klientów bez opieki w tak stresujących sytuacjach. Niczym dobry przyjaciel gwarantujemy pomocną dłoń.

Dodatkowo, zakup Skody w Auto-Wimar to ogrom dodatkowych benefitów dla Ciebie i Twojej rodziny. Pakiet Korzyści grupy Auto-Wimar to prawdziwy komfort w każdym aspekcie posiadania auta: bezpłatne uzupełnianie płynów ekspoloatacyjnych, hotel opon, wypożyczenie samochodu lub bagażnika, transport z lotniska i wiele, wiele innych! To niemożliwe? Możliwe! A dla Klientów decydujących się na nową Skodę ważność Pakietu Korzyści to aż 4 lata!

Słyszałeś już o naszej Gwarancji Mobilności? Decydując się na zakup Skody w Auto-Wimar możesz skorzystać z programu, który zapewni Ci pomoc w przypadku nieoczekiwanych wydarzeń. Naprawa, holowanie samochodu, wsparcie i serwis – to kompleksowa opieka, abyś zawsze czuł się bezpiecznie. Możesz bezpiecznie udać się na wakacje swoją nową Skodą, bo Gwarancja Mobilności działa również poza granicami naszego kraju.

Grupa Auto-Wimar, dealer marki SKODA w Warszawie to najlepsze miejsce, które zapewni duży wybór modeli i kompleksową opiekę nawet do 4 lat po zakupie samochodu. Nasi sympatyczni Eksperci czekają na Ciebie w naszych salonach, by służyć Ci swoją wiedzą i doświadczeniem. Pozwól, że poprowadzimy Cię przez zakup samochodów marki SKODA tak komfortowo, jak to tylko możliwe. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Dodatkowe informacje: Škoda Warszawa.

No Comments

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *