Kulinaria

Romantyczny wieczór w miejscowości Poznań

Urodziny? Zaręczyny? Rocznica ślubu? A może zwyczajnie chcesz zaskoczyć drugą połówkę wspaniałym czasem tylko we dwoje?

Zapraszamy na romantyczną kolację do Restauracji Italia. Wyjątkowe miejsce na mapie Poznania to usytuowana w Hotelu Włoskim restauracja Italia. Zapraszamy zarówno mieszkańców Poznania jak i turystów odwiedzających nasze miasto.

Przestrzeń hotelu i restauracji sprzyja spędzaniu czasu we dwoje. Przestronne, klimatyczne wnętrza umilą każdy Wasz pobyt. Szef kuchni proponuje gościom wykwintne i eleganckie dania kuchni włoskiej. Gwarantuje tym samym niezapomniane doznania smakowe, towarzyszące wyjątkowym chwilom. Nasze menu jest aktualizowane i uzupełniane przez kreatywne propozycje zespołu kucharzy.

Podczas kolacji we dwoje zapewniamy obsługę profesjonalnej kadry kelnerskiej. Wysoka jakość usług to nasz priorytet. Kelnerzy zadbają, aby gościom niczego nie brakowało, obsługując zakochanych w sposób nienachlany i dyskretny.

W karcie znajdziemy zachęcające przystawki, które zaprezentują już na wstępie poziom tutejszej kuchni. W repertuarze występują zarówno ciepłe jak i zimne przekąski. Szczególnym uznaniem gości cieszy się carpaccio. To tylko początek romantycznego wieczoru we dwoje.

Wśród dań głównych wyróżniają się standardy kuchni włoskiej: pizza, pasty i sałatki. Znajdziemy również propozycje dla wegetarian i wegan oraz osób na dietach eliminacyjnych.

Romantyczny wieczór warto zakończyć deserem. Torta di miele brzmi tajemniczo, smakuje obłędnie. Warto skusić się na drobny, słodki grzech.

Menu zachwyca również wyborem dań sezonowych: gęsina z okazji Świętego Marcina, majowe wariacje szparagowe. Wszystko co pozwoli korzystać z darów wiosny, lata czy jesieni. Cenimy sobie lokalnych dostawców. U nas mają Państwo pewność korzystania z produktów najwyższej jakości. To gwarancja powrotu naszych klientów do naszej restauracji.

Na życzenie klienta możemy zrealizować romantyczny wieczór we dwoje w Poznaniu. W ofercie zapewnimy kolację przy świecach, ustronnie usytuowany stolik lub zamówienie i podanie bukietu kwiatów. Atutem wyjątkowo romantycznego wieczoru są stylowe obrusy, akcenty żywych kwiatów i elegancka zastawa. Romantycznej atmosferze sprzyja także doskonałe wino, delikatna muzyka oraz klimat miejsca. Życzenia specjalne należy z odpowiednim uprzedzeniem przekazać obsłudze.

Do restauracji łatwo dotrzeć komunikacją miejską, hotel dysponuje również parkingiem.

Aby dokonać rezerwacji należy telefonicznie pod numerem 61 830 15 09, mailowo: info@restauracjaitalia.pl lub poprzez formularz poniżej.

Sprawdź: romantyczny wieczór Poznań.

No Comments

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *