Marketing i reklama

Kalendarz trójdzielny jako forma niedrogiej reklamy dla firmy

Kalendarz trójdzielny jest jedną z najpopularniejszych form reklamy dla firm. Największą zaletą tego rodzaju terminarza, jest prostota i poręczność. Kalendarz ścienny ułatwi zarządzanie i organizacje czasem w każdym miejscu. Zawieszony na ścianie będzie widoczny dla wszystkich osób przebywających w pomieszczeniu, a wraz z reklamą przyciągnie ich wzrok.

Kalendarz trójdzielny – jak i gdzie go wykorzystać?

Kalendarz reklamowy sprawdzi się w wielu miejscach w których przebywają ludzie, takich jak: biura, różnego rodzaju instytucje, urzędy, a nawet w zwykłym domu. Ułatwi organizacje czasu, nie tylko dla jednej osoby, ale również dla całego pracującego zespołu. Kalendarz trójdzielny dla firm jest całoroczną nieinwazyjną reklamą, która skieruje na siebie wzrok, ale nie będzie natarczywa. Planer czasu jest estetyczny i przejrzysty zawiera tylko potrzebne, istotne informacje. W górnej części organizera jest miejsce na grafikę. W tym przypadku można postawić jedynie na wartość artystyczną, lub wykorzystać grafikę do podania danych firmowych. Kalendarz reklamowy ma przewagę nad klasyczną wizytówką, gdyż jest on zwykle zawieszany w widocznym dla osób przebywających w pomieszczeniu miejscu. Cechuje go wysoka wartość marketingowa przy niewielkim nakładzie finansowym. Sprawdzi się idealnie jako rodzaj praktycznego prezentu, który zostanie wykorzystany w każdym miejscu niezależnie od jego przeznaczenia.

Jakie zalety mają kalendarze firmowe trójdzielne?

Zalety kalendarza ściennego:

 • Prostoty w użytkowaniu,
 • Widoczny z dalszych części pomieszczenia,
 • Poręczny w obsłudze,
 • Posiada reklamę która przyciągnie wzrok,
 • Przydatny w biurach, firmach, instytucjach, urzędach, domach,
 • Świetnie się sprawdzi w formie praktycznego upominku,
 • Przypomni o ważnych wydarzeniach,
 • Czytelny i estetyczny,
 • Pomoże w zorganizowaniu czasu,
 • Pozwoli przypomnieć sobie przeszłe wydarzenia i zaplanować nowe,
 • Niska cena w stosunku do jakości wykonania,
 • Nie niszczy się wraz z upływem czasu,
 • Możliwość konfiguracji według indywidualnych potrzeb,
 • Może być przymocowany do każdej ściany.

Kalendarz ścienny trójdzielny – jakie ma formy?

Kalendarze trójdzielne są produkowane w dwóch formach:

 • Kalendarze trójdzielne z płaską główką – charakteryzują się tym, że cały kalendarz jest wykonany na kartonie,
 • Kalendarze trójdzielne z wypukłą główką która zrobiona jest z warstw: najczęściej szarej tektury, gąbki introligatorskiej oraz kartonu z nadrukowaną grafiką. Kalendarze reklamowe z wypukłą główną, zwracają na siebie większą uwagę. Charakteryzują się również większą solidnością i wytrzymałością.

Każdy kalendarz trójdzielny posiada okienko na pasku z możliwością przesuwania, widoczne nawet z większej odległości, co jest bardzo przydatną funkcją oznaczania konkretnego dnia. Organizer ten dzieli się na trzy bloki, każdy po 12 kartek które bardzo łatwo można zerwać w razie potrzeby. Kalendarze firmowe zawierają zaznaczone w każdym dniu imieniny, najważniejsze wydarzenia oraz święta, zawierają dodatkowo podział na tygodnie. Wielkim plusem jest to, że można na terminarzu oznaczyć aktualne działania, przyszłe, lub w razie potrzeby wrócić do planów z poprzednich miesięcy.

Dlaczego wybrać kalendarz trójdzielny dla firm?

Ze względu na swoje liczne zalety kalendarz ścienny będzie doskonałym, oryginalnym prezentem dla kontrahentów, pracowników, jak i bliskich osób. Istotne jest dopasowanie odpowiedniej grafiki reklamowej na terminarz, ponieważ musi ona przekazywać najważniejsze wartości danej marki aby zainteresować osoby patrzące na organizer. W zależności od potrzeb terminarz można skonfigurować i dodać liczne uszlachetnienia np. główki kalendarza, matową lub błyszczącą grafikę, czy kolor okienka. W każdym miejscu na ścianie w pomieszczeniu zaprezentuje się doskonale.

No Comments

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *