Medycyna i zdrowie

Profesjonalne zabiegi rehabilitacyjne w Centrum Medycznym w Łodzi

FMC Centrum Medyczne to profesjonalna klinika, która oferuje swoim pacjentom zabiegi lecznicze z wielu dziedzin medycyny. W centrum można otrzymać pomoc w zakresie rehabilitacji kręgosłupa, biodra, kolana. Ponadto można skorzystać z komory hiperbarycznej, a także akupunktury.

Profesjonalne Centrum Medyczne na mapie Łodzi

W FMC Centrum Medycznym lekarze wykonują terapię manualną, która polega na ręcznym oddziaływaniu na różne elementy układu ruchu, co wypływa na uśmierzenie dolegliwości bólowych, a także regenerację uszkodzonych miejsc. Za sprawą prowadzonej rehabilitacji pacjenci otrzymują ulgę w bólu, a także dochodzi do przywrócenia prawidłowej ruchomości w kręgosłupie oraz stawach.

Fizjoterapeuci FMC w Łodzi to doświadczeni lekarze, którzy wykonują zabiegi lecznicze, a także udzielają cennych porad w zakresie prawidłowego chodzenia i siedzenia dla uzyskania najlepszych efektów rehabilitacji. Usługi świadczone są na najwyższym poziomie w bardzo dobrze przystosowanych gabinetach, wyposażonych w niezbędne sprzęty renomowanych marek. Centrum kładzie duży nacisk na pracowników, którzy nieustannie szkolą się i mogą poszczycić się dużym doświadczeniem.

Ponadto ośrodek został wyposażony w Centrum Diagnostyczne, w którym wykonywane są takie badania jak:

 • rezonans magnetyczny
 • rentgen
 • diagnostyka kardiologiczna
 • diagnostyka rehabilitacyjna
 • diagnostyka chorób aparatu ruchu
 • badanie EMG.

Diagnostyka obrazowa sanowi bogatą ofertę w FMC Centrum Medycznym w Łodzi. Za sprawą niezbędnych sprzętów dostępnych na miejscu pacjenci mogą uzyskać kompleksową pomoc oraz nie muszą czekać w długich kolejkach, by wykonać niezbędne badania.

Chirurgia bez tajemnic w FMC w Łodzi

 FMC Centrum Medyczne znajdujące się w Łodzi może poszczycić się świadczeniem usług na najwyższym poziomie z zakresu chirurgii. Klinika oferuje bardzo szeroką gamę zabiegów operacyjnych, a także usług związanych z regeneracją, opieką i rehabilitacją po wykonanym zabiegu lub operacji. Warto zaznaczyć, że w klinice z powodzeniem świadczone są zabiegi rekonstrukcji więzadła krzyżowego przedniego oraz tylnego. Ponadto lekarze leczą stawy biodrowe metodą artroskopową oraz pacjenci mogą liczyć na pomoc w leczeniu uszkodzeń stożka rotatorów, przy zwichnięciu barku lub w przypadku zwapnienia kości. Wszystkie zabiegi są wykonywane z zachowaniem najwyższej jakości standardów bezpieczeństwa na bardzo dobrych sprzętach, renomowanych firm. Klinika oferuje szeroką gamę specjalistycznych implantów, dlatego z łatwością można odpowiedni dopasować do indywidualnych potrzeb pacjenta.

Pacjenci otrzymają pomoc w przypadku:

 • rehabilitacji kolana
 • rehabilitacji łokcia
 • rehabilitacji biodra
 • rehabilitacji stawu skokowego
 • rehabilitacji nadgarstka

FMC Centrum Medyczne znajduje się w Łodzi przy ulicy Mikołaja Kopernika. Dla maksymalnej dostępności dla swoich pacjentów i komfortu wybrania godziny wizyty centrum jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 07:30 – 20:00. Ponadto swoje usługi świadczy również w soboty od 07:30 do 14:00.

No Comments

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *